Нам увесь час твердять, що регулярні фізичні навантаження є невід’ємною частиною здоров’я та хорошого самопочуття. Однак також важливо пам’ятати, що вони не мають перетворитися в рутину, ще одне нудне заняття, яке ми зобов’язуємо себе виконувати.

Двадцять хвилин на день, 3 рази на тиждень – це все, що потрібно. Якщо ви жінка, що переживає клімакс, вам просто необхідно піклуватися про здоров’я кісток, а також контролювати свою вагу. Нижче наведені кілька порад про те, як можна відмінно проводити час і тренуватися одночасно, іноді навіть забуваючи про те, що ви тренуєтесь.

Ходьба

Швидким кроком прогулюйтесь на свіжому повітрі у заміській місцевості, у місцевому парку або просто по вулиці протягом 20-30 хвилин.

Танці

Знов у моді, тому беріть зручні туфлі та записуйтесь на бальні танці, групові танці під музику в стилі кантрі або навіть танець живота. Виходьте з автобусу на 2 зупинки раніше або паркуйте автомобіль подалі від того місця, куди направляєтесь,  – це також відмінний спосіб узнати околиці.

Сад та город

Полоти город, обрізати гілки дерев, стригти траву – все це гарне фізичне навантаження, але при тому не забувайте піклуватися про свою спину.

Волонтерство

Узнайте в місцевому органі самоуправління, як ви можете допомогти та бути корисною іншим.