Екстракт червоної конюшини

Червона конюшина є однією з найдавніших сільськогосподарських культур у світі, що традиційно вирощується у Європі та на Далекому Сході, а останнім часом і в Америці, у якості лікарської рослини для різноманітних цілей та продукту харчування, що забезпечує організм людини джерелом білка.

До складу Променсіл входить екстракт червоної конюшини, який вирощується і збирається відповідно до норм належної сільськогосподарської практики (GAP). Кожна стадія виробництва контролюється. Фермери, з якими завод з виробництва екстракту тісно співпрацює протягом багатьох років, суворо дотримуються агрономічних вказівок та збирають врожай у період цвітіння рослини.
 
Кожна партія, що приходить з плантацій, перевіряється на справжність методом тонкошарової хроматографії (ТШХ) та високоефективної рідинної хроматографії (укр. ВЕРХ; англ. HPLC), що дозволяє визначити загальний склад компонентів та виявити наявність домішок у відповідності до діючих норм.
 
Препарат виробляється на європейському підприємстві з дотриманням усіх стандартів GMP/GAP («Правила організації виробництва і контролю якості лікарських засобів»/ «Належна практика культивування і збору лікарських рослин»).