Фізичні вправи як ліки від менопаузи

Багато жінок відчувають такі симптоми менопаузи, як болі в м’язах і суглобах, втома, припливи і безсоння. Це може знизити нашу мотивацію та рівень енергії. Не дивно, що близько 1/3 жінок припиняють займатися спортом, коли наближається менопауза, але саме тоді фізична активність стає ще важливішою. Знайшовши спосіб рухатися, ви можете покращити ці та багато інших симптомів. Те, що ви робите в ці важливі роки, може справді вплинути на ваше здоров’я та добробут на все життя. Вправи – це як ліки від менопаузи. Це може зменшити стрес, підняти настрій, покращити сон, зміцнити кістки та допомогти вам спалити більше калорій.

Це має бути весело

Всі рухи хороші. Отже, перше, що вам потрібно – знайти те, що вам подобається робити, щоб це приносило задоволення. Будь то танці, плавання в холодній воді, йога чи легка атлетика. Знайдіть заняття, що буде цікаве саме вам і тоді воно буде корисним.

Дружба

Дослідження показали, що люди з більшою ймовірністю дотримуватимуться нової процедури вправ і будуть виконувати їх частіше, якщо у них є друг. Це означає, що ви більш відповідальні та рідше вагаєтесь, оскільки не хочете підвести свого друга.

Знайдіть час

Якими б зайнятими ви не були, лише кілька хвилин регулярних фізичних вправ протягом дня додасть результатів і змінить ситуацію. Десять хвилин швидкої прогулянки, по можливості на свіжому повітрі, чудово підходить для вашого серця, кісток і психічного здоров’я.

Змініть це

Поєднуйте види діяльності, корисні для вашого серця, кісток і м’язів. Їзда на велосипеді та плавання є фантастичними для здоров’я серцево-судинної системи, але вам потрібно включити активність, яка «укріплює», наприклад стрибки, щоб підвищити щільність кісток. Це особливо важливо, оскільки у кожної другої жінки після 50 років розвивається остеопороз. Йога чудово сприяє розвитку сили та гнучкості, тому спробуйте також включити аеробні навантаження, такі як теніс, біг підтюпцем або танці. Ходьба — чудовий спосіб залишатися у формі та здоровим, просто не забувайте включати деякі зміцнювальні вправи для підтримки м’язової сили, яка швидко знижується після менопаузи. Еластичні стрічки дуже прості у використанні, тримайте їх під рукою за столом або на кухні, щоб використовувати їх щодня.