Менопауза і гарне здоров’я

Чим більше ви досліджуєте менопаузу, тим більше усвідомлюєте, наскільки зниження рівня естрогену завдає шкоди вашому організму, що призводить до багатьох неприємних симптомів менопаузи, які ми відчуваємо.

Чи знаєте ви, що ці коливання рівня естрогену можуть впливати на здоров’я нашого кишечника? Дослідження показали, що здоровий рівень естрогену сприяє росту здорових бактерій, підтримує здоров’я нашого кишечника та допомагає при запаленні в організмі.

Отже, що ви можете зробити, щоб підтримувати здоровий кишечник?

Дайте своєму тілу необхідний відпочинок. Це не завжди легко під час менопаузи, якщо ви страждаєте від припливів і нічного потовиділення, але, наскільки можете, відпочивайте та віддавайте перевагу сну. Нестача сну може посилити стрес, який є тригером для проблем з кишечником.

Приймайте пробіотики, щоб збільшити кількість корисних бактерій і подарувати своєму кишечнику любов, на яку він заслуговує. Деякі продукти також містять здорові бактерії, такі як йогурт, кефір і м’ясо.

Ви знаєте прислів’я – ти те, що ти їси! Включіть у свій раціон багато фруктів і овочів і зведіть до мінімуму шкідливі ласощі. Все в міру, як кажуть, але важливо харчуватися здорово, щоб почуватися здоровим. Не забувайте, наскільки важливим є споживання необхідної кількості води, тож зволоження може допомогти впоратися з багатьма симптомами менопаузи.

В Інтернеті є багато порад, зокрема здорових рецептів і планів харчування, які допоможуть вам скласти поживну та збалансовану їжу.

Як завжди, якщо ви помітили будь-які неприємні симптоми, пов’язані зі здоров’ям кишечника, які вас турбують, зверніться до експерта або медичного працівника.